Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 10 » Науково-методичний супровід Вільшанської ЗШ І-ІІ ст.
Науково-методичний супровід Вільшанської ЗШ І-ІІ ст.

9 лютого працівники Лубенського районного методичного центру провели першу зустріч з педагогічним колективом, представниками батьківської спільноти та місцевої громади у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів у рамках науково-методичного супроводу щодо запровадження моделі громадсько-активної школи (ГАШ) у вищевказаному навчальному закладі.

Директор ЛРМЦ Шевченко Л.П. розповіла присутнім про зміни підходів у наданні працівниками центру методичних послуг педагогам району, повідомила про результати попереднього анкетування учителів школи щодо їх готовності до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Методист із психологічної служби ЛРМЦ Захарченко І.В. відзначивши, що у Вільшанській ЗШ І-ІІ ступенів сприятливий мікроклімат, сформована психологічна готовність колективу до впровадження інноваційних технологій, зробила відповідні акценти щодо сприяння і підтримки, які повинні отримати педагоги у ході впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес. 

 

Методист Плішенко В.П. ознайомила присутніх із концептуальними засадами діяльності ГАШ, вісями трансформації звичайної школи у громадсько-активну, міжнародними стандартами якості та критеріями оцінювання їх діяльності, відповідно до яких провели вступну самооцінку організації навчально-виховної роботи та співпраці з громадою колективу Вільшанської школи у сферах «Залучення батьків», «Волонтерство» та «Партнерство». За пропозицією директора школи Сердюк С.О. та підтримки представників школи і громадськості було обрано склад Ради, голову та координатора громадсько-активної школи. Визначені перші етапи наближення школи до громади.

 

 

 

 

Громадсько-активні школи користуються великою популярністю у всьому світі. Приємно, що навчальні заклади Лубенщини прилучаються до їх числа.

Бажаємо колективу Вільшанської школи успіхів на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху, який вони для себе обрали.

Категорія: Новини освіти |