Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 26 » Науково-методичний супровід Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Науково-методичний супровід Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини. Сучасні технології навчання зорієнтовані на особистість школяра, створення умов для його самовираження і саморозвитку. А прагнення постійно оптимізувати навчальний процес з урахуванням особливостей інформаційного суспільства зумовлює потребу в нових технологіях навчання.

23 лютого 2016 року працівники Лубенського районного методичного центру Шевченко Л.П., Пилипенко А.В. здійснили науково-методичний супровід щодо запровадження у навчально-виховний процес Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів особистісно орієнтованої технології навчання.  

Директор методичного центру Шевченко Л.П. ознайомила педагогічних працівників навчального закладу зі змінами у підходах щодо надання працівниками центру методичних послуг педагогам району, повідомила результати  анкетування учителів школи щодо їх готовності до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Методист Пилипенко А.В. презентувала вчителям школи інноваційну технологію особистісно орієнтованого навчання,  центром якої є особистість дитини, її самобутність, самоцінність. У процесі навчання розкривається суб'єктивний досвід кожного учня. Особистісно орієнтоване навчання – це процес психолого-педагогічної допомоги дитині у  становленні її суб'єктивності, культурної ідентифікації, соціалізації, життєвому самовизначенні. Технологія забезпечує перетворення учня з пасивного спостерігача, який засвоює знання та досвід, на активного співрозмовника та співробітника, суб'єкта навчально-виховної діяльності, продуктивної праці.

 

Категорія: Новини освіти |