Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 29 » Науково-методичний супровід Ісківської ЗШ І-ІІІ ст.
Науково-методичний супровід Ісківської ЗШ І-ІІІ ст.

26 лютого працівники районного методичного центру провели першу зустріч із педагогічним колективом Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів у рамках науково-методичного супроводу щодо запровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу.

Директор Лубенського РМЦ Шевченко Л.П. ознайомила присутніх із новими формами і методами роботи методичного центру, підходами у наданні працівниками центру методичних послуг педагогам районупроаналізувала результати попереднього анкетування учителів школи щодо готовності до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Методист Твердоступ М.Ю. підготувала презентацію з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів у системі розвивального навчання». Зазначила, що сучасна педагогічна наука і практика зосередили увагу на пошуку таких технологій навчання, які б забезпечували всебічний розвиток особистості школяра, сприяли його самовираженню. Наслідком таких пошуків стали новітні технології навчання, і певне місце серед них посідає технологія розвивального навчання. Основою її є ідея про розвиток дитини як суб'єкта особистої діяльності. Тому головна мета навчання полягає у забезпеченні розвитку пізнавальних можливостей школяра.

 

Сучасні суспільно-економічні відносини змушують людину виявити активну життєтворчість, мобільність та самостійність. Сьогодні йдеться про формування людини, здатної приймати відповідальні рішення, критично мислити, творчо вирішувати проблеми, самореалізовуватись, а отже, про формування компетентної особистості. Від учителя це вимагає розробки вдосконаленого підходу до підготовки молоді до життя в процесі навчання, зокрема – орієнтації навчально-методичного процесу.

Опрацювання літератури, аналіз та узагальнення зібраних матеріалів з даної проблеми стали домашнім завданням для вчителів Ісківської школи.

Категорія: Новини освіти |