Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 1 » Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району
Нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

29 січня 2016 року відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів району. На порядок денний наради виносилися питання

1. Про хід виконання програми соціально-економічного розвитку освітньої галузі за 2015 рік та завдання на 2016 рік.

2. Підсумки атестаційної експертизи Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

3. Порядок фінансування ЗНЗ району та доведення планових призначень на 2016 рік.

4. Доведення до відома керівників ЗНЗ законодавчих, нормативно-правових документів, що регламентують роботу закладів освіти:

 - вимоги до ведення військового обліку та бронювання у ЗНЗ;

 - про проведення ЗНО у 2016 році.

5. Різне.

В роботі наради взяли участь начальник відділу освіти Білокінь Ю.М., спеціалісти відділу, директор районного методичного центру  Шевченко Л.П., головний бухгалтер ц/б відділу освіти Гузь Л.В., директори загальноосвітніх навчальних закладів. Розглядалися питання проведення ЗНО та ДПА, використання коштів на утримання загальноосвітніх навчальних закладів району в 2016 році, виплати заробітної плати педагогічним працівникам, організації безпечного підвезення учнів до місць навчання і додому, опалення навчальних приміщень та підтримки температурного режиму, зміцнення матеріально-технічної та навчальної бази установ освіти в умовах самофінансування, ведення військового обліку та бронювання у ЗНЗ.

 

 

 

Підведені підсумки атестаційної експертизи Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів,  яка проводилася з 20 листопада по 3 грудня 2015 року. За підсумками атестації видано наказ відділу освіти від 18.12.2015 № 295. Згідно узагальнюючого протоколу заклад  набрав 66 балів. Діяльність закладу визнана достатньою, директор школи Носенко Григорій Миколайович відповідає займаній посаді.

З обговорених питань прийняті відповідні рішення та дані доручення керівникам загальноосвітніх навчальних закладів.  

Категорія: Новини освіти |