Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 31 » На Лубенщині урочисто нагородили кращих випускників
На Лубенщині урочисто нагородили кращих випускників

Традиційне свято інтелекту, під час якого вшанували учнівську еліту району відбулося сьогодні за участю голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, голови районної ради Григорія Угляниці, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, начальників відділів освіти, культури і туризму райдержадміністрації Юлії Білокінь та Людмили Пазенко, голови профспілкової організації освітян Людмили Грицаєнко, і звичайно, самих випускників, їхніх батьків, вчителів, директорів шкіл.

Як і завжди Лубенщина продемонструвала високі показники якості середньої освіти, випустивши зі своїх закладів 6 медалістів. Кращим випускникам району, їхнім батькам, учителям був присвячений святковий захід.

Гордість і надію Лубенщини вітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу освіти Юлія Білокінь. «Пам’ятайте, що сьогодні вами пишається уся Лубенщина, адже ви – наша гордість і наше майбутнє. Віримо, що знання, отримані у навчальних закладах, допоможуть у житті і ви використаєте їх у потрібному і правильному для вас напрямку», - говорила Тетяна Качаненко, звертаючись до випускників. Крім того, голова адміністрації висловила вдячність учителям та батькам за виховання та навчання дітей.

Певно, найурочистішею миттю свята стало нагородження золотими та срібними медалями, вручення подарунків, для придбання яких надав спонсорську допомогу депутат районної ради Олександр Гриценко. Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджені наступні випускники: Марія Падалка (Вовчицький ліцей), Тетяна Захарченко (Засульська гімназія), Микола Антипенко (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів), Дарина Яценко (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів), Ірина Ляшенко (Мацківська ЗШ І-ІІІ ступенів), срібною медаллю «За досягнення у навчанні» нагороджена випускниця Мацківської ЗШ І-ІІІ ступенів Марина Ляшко. Високі нагороди медалістам вручали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та голова районної ради Григорій Угляниця, а їхнім батькам – подяки.

Хоч це не перша перемога талановитих дітей, адже вони прославляли Лубенщину на олімпіадах, змаганнях, конкурсах різних рівнів, створивши собі заслужений авторитет. Та медалі стали підсумком наполегливої роботи, самодисципліни та відповідальності.

Надзвичайно хвилююче сприймалися мудрі поради від учителя математики Литвяківської школи Валентини Одокієнко, від батьків слово мав Віктор Захарченко. Своїми почуттями, дорослими роздумами поділився випускники з Литвяків Микола Антипенко.

Святковий концерт підготували талановиті юні артисти Лубенщини, а у світ дитинства й казки випускників повернули працівники РБК.  

Захід завершився шкільним вальсом та спільним фото на згадку. Маємо надію, для  випускників свято запам’ятається на все життя, залишившись світлим хвилюючим спогадом.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |