Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 2 » На 1 вересня у Калайдинцівській школі утворили віночок єднання
На 1 вересня у Калайдинцівській школі утворили віночок єднання

Яскравим осіннім промінчиком завітало першовересневе свято у кожен навчальний заклад, сповістивши про початок нового навчального року. 23 школи Лубенщини гостинно відчинили двері для 2362 учнів, а серед них 276 дитини, які переступили поріг першого класу. У більшості навчальних закладів району побували представники районної влади, щоб привітати учнів та вчителів з початком нового навчального року.

Серйозне й по-дитячому хвилююче свято 1 вересня покликало на урочисті лінійки дорослих і маленьких, адже незважаючи на вік, саме цей день залишається з нами назавжди, зігріваючи теплими спогадами про дитинство.

Кожна школа Лубенщини має свої особливості святкування 1 вересня, втім, спільними для всіх залишається незмінно урочистий перший дзвоник, схвильовані й святкові учні та педагоги. Традиції святкування плекають і в Калайдинцівській ЗШ І-ІІІ ступенів, де учні приходять на свято у вишиванках, дружно виконується гімн школи, першокласникам вручаються значки із зображенням школи. Святкова аура панувала на подвір’ї навчального закладу, де вишикувалася уся школа, батьки та гості.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко разом з іншими гостями свята – сільським головою Калайдинцівської сільської ради Василем Гавою, представником групи компаній «Кернел» Олексієм Біликом та представником ПРАТ «Райз-Максимко» Сергієм Чупарем вітала шкільну родину Калайдинцівської школи.

Про відкриття урочистої лінійки оголосив директор школи, депутат районної ради Сергій Мисник, кращим учням Віктору Зайченку та Вікторії Гнатуші надали право підняти Державний Прапор України. Вшанували цього дня полеглих воїнів у полум’яні роки війни, а також лицарів героїчних подвигів сьогодення, хто поклав життя, захищаючи кордони України, її незалежність та суверенітет. Розпочинаючи своє напутнє директорське слово, Сергій Мисник сказав, що до нового навчального року у закладі готувалися впродовж літа. Відтак, красуня-школа зустрічає ошатними світлими кабінетами, сучасним, таким необхідним, технічним обладнанням. Все це стало можливим завдяки небайдужості та всебічній підтримці районної влади в особі голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка переймається проблемами освіти, сільському голові Василю Гаві та багатьом благодійникам, чиє надійне плече школа відчуває постійно.

Від імені райдержадміністрації та голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко шкільну родину привітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, побажавши усім присутнім вдалого старту.

Зі словами вітань та подарунками звернулися сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава та представники господарюючих підприємств.

Втім, особливий статус на святі належав 11 першокласникам, які у супроводі першої вчительки прийшли на своє перше шкільне свято. Уся увага сьогодні була звернена на них, схвильованих та урочистих. Свою майбутню зміну вітали одинадцятикласники, всі разом взявшись за руки, утворили символічний віночок єднання. Досить органічно сприймалися козаки – першокласник та старшокласник, розповідаючи про своє навчання в Калайдинцівській школі. Завершенням урочистої лінійки стало благословіння на новий вдалий навчальний рік від настоятеля Калайдинцівської Свято-Андріївської церкви, ієрея Димитрія.

Перший дзвоник, який подали учень 11 класу Владислав Рева та першокласниця Анна Андреєва, сповістив усіх, що новий 2016-2017 навчальний рік розпочався.

Категорія: Новини освіти |