Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 28 » Молодь обирає здоров’я
Молодь обирає здоров’я

З метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді та підтримки талановитої молоді 25 березня 2016 року у районному будинку культури відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі брали участь учні Новооріхівської, Тарандинцівської, Духівської, Вищебулатецької, Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Тематика виступів була спрямована на популяризацію, пропаганду, роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя та формування безпечної поведінки.

Програмою фестивалю-конкурсу передбачалося проведення:

- конкурсу літературно-музично-спортивних міні-композицій;

- конкурсу плакатів;

- конкурсу фотографій, художніх робіт;

- конкурсу-вікторини.

Перемогу здобули:

- у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій команда «Революція» Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів;

- у конкурсі плакатів, художніх робіт команда «Веселка» Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів та «БЕМС» Духівської ЗШ І-ІІІ ступенів;

- у конкурсі фотографій команда «Енергія» Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів;

- у конкурсі-вікторині команда «Ритм» Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів та «Революція» Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

По завершенню фестивалю-конкурсу команди-переможці отримали грамоти відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації.

Вітаємо переможців та сподіваємося, що проведення подібних заходів сприятиме формуванню навичок здорового способу життя учнівської молоді району.

Категорія: Новини освіти |