Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 29 » МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА‒СУМИ 2017»
МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА‒СУМИ 2017»

    24-26 березня 2017 року, в м.Суми на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» відбувся МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА‒СУМИ 2017», який традиційно проводиться в рамках Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту "Освіта ХХІ століття.

    Головної метою якого було підвищення професійної компетентності, творчий розвиток педагогів, а також зміцнення здоров'я, профілактика емоційного вигорання та активний відпочинок у колі колег та друзів.

    Полтавську область представляли 11 учасників із різних районів. Також у роботі фестивалю взяла участь методист Лубенського районного методичного центру Л.С.Гайдай

    Враження від спілкування з професіоналами - тренерами незабутні та надзвичайні. Намагались відвідати якомога більше творчих майстерень. Цікавим був досвід з технології мнемотехніка Тетяни Парниводи, захоплюючою зустріч з графологом Мариною Фоменко, відкриттям – система оздоровлення ХАДУ, для тих, хто хотів навчитись приймати правильні рішення психолог Євген Бруннер познайомив з методом системних розстановок. Ніна Омельяненко провела надзвичайно актуальний тренінг: «Управлінська діяльність керівника дошкільного навчального закладу: реалії та перспективи». Олександр Остапчук поділився оригінальними ідеями для директора школи.

    Навіть під час вечірнього відпочинку продовжувалось навчання, адже з новими формами проведення дозвілля знайомив запальний ведучий Дмитро Зборовський.

Категорія: Новини освіти |