Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 13 » “Мелодії і Ритми над Ворсклою”
“Мелодії і Ритми над Ворсклою”

     10 листопада в місті Полтава відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Мелодії і Ритми над Ворсклою”, який гостинно відкрив двері талановитим і креативним дітям: яскрава хореографія, балет, циркове та вокальне мистецтво, розмовний жанр принесли глядачам безліч позитиву та приємних вражень.

 

   У фестивалі-конкурсі представили свої номери вихованці циркової студії «ЮНІСТЬ» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, яка працює на базі Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів(керівник Руденко Н.І.). Юні дарування отримали 4 кубки та Диплом ІІІ ступеня за пластичний етюд "Чарівниця" Ольга Глушко.

 

 Диплом ІІ ступеня за акробатичний дует «Веселка» Вікторія Кілочок та Валерія Материнська, Диплом ІІ ступеня за номер «Кмітливі веселунчики» Христина Якимаха, Кароліна Юрчук, Ольга Глушко, Диплом ІІ ступеня за номер «Гра з хустками» Христина Якимаха, сестри Кароліна, Катерина та Іванна Юрчук. Ми знову довели, що неважливо, де ти проживаєш: у місті чи в сільській місцевості. Головне-це талант, бажання працювати і підкорювати нові вершини.

Категорія: Новини освіти |