Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 27 » Лубенщина відсвяткувала останній дзвоник
Лубенщина відсвяткувала останній дзвоник

27 травня останній дзвінок пролунав у навчальних закладах Лубенського району, покликавши у доросле самостійне життя 158 цьогорічних випускників. Щоразу хвилююче радісне свято, наповнене ностальгійними спогадами для дорослих та омріяне наближенням літніх канікул для школярів. Кожен навчальний заклад Лубенщини має свої відмінності святкування останнього дзвоника, однак традиційними для всіх залишається  незмінно урочисті молодші школярі й розгублені випускники, горді успіхами дітей батьки та схвильовані педагоги. Виконуючи доручення голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, керівники та працівники районних служб відвідали та привітали педагогічні та учнівські колективи, щоб жодна школа не залишилася поза увагою.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко взяв участь у святкуванні останнього дзвоника у Калайдинцівській ЗШ І-ІІІ ст., заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко відвідав урочисту лінійку Ісківської ЗШ І-ІІІ ст.

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь вітали колективи Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів та Вовчицького ліцею.

Загальна святкова атмосфера панувала на затишному подвір’ї Березотіцької школи. Дружба та злагода об’єднала усіх присутніх на святі останнього дзвоника: вчителів, учнів, батьків, а також голову райдержадміністрації Тетяну Качаненко, начальника відділу освіти Юлію Білокінь, сільського голову Березотіцької сільської ради Надію Білокур, настоятеля Свято-Покровської церкви с. Березоточа Романа Кулініча, наукового працівника Дослідної станції лікарських рослин Миколу Колосовича, котрі сказали слова напуття передовсім учням навчального закладу, особливо єдиному цьогорічному випускнику Дмитру Гетьману. Сьогодні на нього, за словами Тетяни Качаненко, звернена увага усіх присутніх, адже він надія й гордість школи. Усім присутнім очільниця району бажала любові й поваги один до одного, з найкращими словами вдячності звернулася до вчителів та батьків, з настановами – до учнів.

З материнською теплотою учнів вітала директор школи Юлія Рак, котра підбила підсумки навчального року, вручивши грамоти та похвальні листи переможцям змагань, конкурсів та олімпіад.

Не менш врочисто й піднесено зустрічала свято останнього дзвоника дружня родина ліцеїстів у Вовчику, куди завітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, начальник відділу освіти Юлія Білокінь, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради Василь Стасовський, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, аби бути свідками торжества знань на фініші навчального року. Після урочистого відкриття заходу, винесення Державного Прапора України, покладання квітів до пам’ятного знака, зустрічі 12-х цьогорічних випускників, до слова запросили директора Вовчицького ліцею Володимира Костюка. Навчальний заклад живе своїм різноплановим життям, що яскраво підтвердилося численними грамотами, сертифікатами, дипломами, які директор школи вручав учням. Окрім того, Володимир Костюк подякував за постійну й надійну підтримку навчального закладу районному керівництву, сільському голові, спонсорам.

«Свято останнього дзвоника об’єднує усі покоління спогадами про найкращі роки дитинства і юності», - наголосила у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, побажавши випускникам ніколи не забувати про школу, двері якої завжди будуть для них відчиненими й завжди підтримувати своїх батьків. «Сьогодні перед вами відкривається багато шляхів, і від того, який ви оберете, залежить ваше майбутнє. Я впевнена, що у вас все складеться якнайкраще. Однак пам’ятайте, що добро починається з любові один до одного, до людей, до Батьківщини. Сьогодні наша держава потребує молодих, енергійних, достойних синів і доньок. Тож, будьте самодостатніми і пронесіть любов до рідного краю через усе своє життя», - наголосила Тетяна Качаненко. Потому очільниця району вручила обласні грамоти переможцям олімпіад.

З найкращими словами побажань та настанов звернулися начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, відзначивши грамотами відділу освіти учителів, які підготували 2-х і більше переможців предметних олімпіад, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська.

Присутні на урочистій лінійці отримували найкращі поздоровлення від регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутата обласної ради Василя Стасовського, котрий з ініціативи компанії відзначив грошовими преміями переможців олімпіад та конкурсів різних рівнів та передав сертифікат на суму більше 6 тис.грн. для відзначення учасників олімпіад директорові школи.

Однак найбільш хвилюючими впродовж свята видалися прощальний вальс та коло пошани випускників. Насамкінець одинадцятикласники, продовжуючи традицію, намалювали свою зірку на згадку про роки навчання в ліцеї.

 

 

 

 

 

Категорія: Новини освіти |