Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 2 » LEGO у навчальному процесі
LEGO у навчальному процесі

2 березня на базі Засульської гімназії відбулися методичні об'єднання учителів інформатики та початкових класів.

Методист РМЦ Кравченко Лариса Григорівна презентувала сучасну проектну технологію від LEGO у навчальному процесі, умови участі у районному фестивалі FIRST LEGO League Jr для дітей 6-9 років, ознайомила з програмами та новітніми технологіями STEM-освіти «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах».

Щороку для проведення фестивалю обирається актуальна тема дослідження.

Тему підбирають вчені світових університетів. Головною метою є залучення дітей до вирішення важливих питань, які можуть вплинуть на розвиток людства. 

Теми минулих років були присвячені природним катастрофам, покращенню життя людей похилого віку, клімату, і, навіть, ефективним інструментам навчання. Тема цього року – «Подаруй життя сміттю».

А також учителі району мали змогу ознайомитися із видами хмарних технологій «Скрайбінг-презентація як сучасна форма візуалізації навчального матеріалу» та «Prezi - інструмент для створення інтерактивної презентації в режимі онлайн».

Майстер-клас зі створення презентацій у системі Prezi провела учитель інформатики Вовчицького ліцею Яна Андріївна Колісник.

Лісна Світлана Григорівна, методист РНЦ, ознайомила учителів району з особливостями проведенням ДПА у початкових класах у навчальному році.

Учителі району обговорили підсумки районної та обласної олімпіади з інформатики та інформаційних технологій, участі учнів у конкурсі «Бобер».

 

Категорія: Новини освіти |