Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 25 » Легкоатлетичний пробіг пам’яті
Легкоатлетичний пробіг пам’яті

Цьогорічний пробіг пам’яті з нагоди 30-х  роковин аварії на Чорнобильській АЕС відбувся 21 квітня за участю ліквідаторів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, учнів Засульської гімназії, керівництва міста та району: голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, голови районної ради Григорія Угляниці, міського голови Олександра Грицаєнка, першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сергієнко, голови правління районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України», депутата районної ради Василя Куксаня та заступників голови районної організації Миколи Чудака і Василя Силки, керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, завідувача сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віти Брюховецької.

 

Своїми спогадами стосовно проведення легкоатлетичного пробігу поділився учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Валерій Козюра. Зі словами заохочення до спортсменів звернулися міський голова Олександр Грицаєнко. Перед початком пробігу його учасники поклали квіти до пам’ятного знака та сфотографувалися на пам’ять.

Міцно тримаючи в руках чорнобильський прапор, легкоатлети рушили до пам’ятного знаку на алеї пам’яті, де їм були вручені подарунки. З історією закладення алеї пам’яті юних спортсменів ознайомив Василь Куксань. Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко подякувала учням за те, що вони не перший рік свідомо беруть участь  у цьому спортивному заході, а значить, виростуть справжніми патріотами.


Категорія: Новини освіти |