Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 3 » Колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

          3 травня 2018 року відбулася чергова колегія відділу освіти, сім'ї,молоді та спорту  райдержадміністрації. На порядок денний колегії виносилися питання про виконання санітарно-гігієнічних вимог у Калайдинцівському,Тарандинцівському та Бієвецькому закладах дошкільної освіти; підсумки проведення ІІ-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів; стан діяльності психологічної служби системи освіти району; дотримання Закону України «Про запобігання корупції»; затвердження розмірів одноразової грошової винагороди обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань обласного і Всеукраїнського рівнів. У порядку контролю розглядалися питання про виконання рішення колегії відділу від 28.04.2017 «Про вивчення стану роботи загальноосвітніх навчальних закладів щодо забезпечення підручниками» та від 28.04.2017 « Про проведену роботу щодо створення енергозбережувального середовища у ЗНЗ району».

    У роботі колегії взяли участь начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Білокінь Ю. М., спеціалісти відділу, методисти районного методичного центру, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії, керівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти району.

  Розглядалися організаційні питання діяльності закладів загальної середньої та дошкільної освіти, зміцнення їх матеріальної бази, фінансування та господарської діяльності закладів у 2018 році, організації дитячого харчування та відпочинку, проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

  До відома учасників колегії доведені окремі нормативно-правові документи, листи, повідомлення.

   З обговорених питань прийняті відповідні рішення та дані доручення керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

 

Категорія: Новини освіти |