Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 30 » Колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

           29 листопада 2017 року відбулася чергова колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. На порядок денний колегії виносилися питання затвердження плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту на 2018 рік; виконання плану роботи колегії відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту за 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік; дотримання вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти щодо ефективності самостійних форм роботи на уроках біології у опорному закладі «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та Тарандинцівській ЗШ І-ІІІ ступенів;стан повноцінного харчування та безпеки життєдіяльності дітей у Новооріхівському, Вовчицькому, Снітинському закладах дошкільної освіти; виконання заходів щодо реалізації Національної стратегія з оздоровчої рухової активності у закладах освіти району «Рухова активність – здоровий спосіб життя-здорова нація». У порядку контролю розглянуті виконання рішення колегії відділу від 25.11.2016 (протокол № 4/4) «Про підсумки проведення Року англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах району»; від 26.02.2016 протокол № 1/2 «Про оновлення змісту роботи методичної служби Лубенського району на 2016-2020 роки»; від 25.11.2016 (протокол № 4/3) «Стан виконавської дисципліни і підвищення відповідальності керівних кадрів за виконанням законів України, актів та доручень Кабінету Міністрів з питань ведення ділової документації у закладах загальної середньої освіти».

      У роботі колегії взяли участь голова Лубенської районної державної адміністрації Качаненко Т.П., заступник голови райдержадміністрації Нестеренко І. І., радник голови райдержадміністрації О. Жалдак, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Білокінь Ю. М., спеціалісти відділу, методисти районного методичного центру, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Гузь Л. В., старший економіст Шостак Н. Ю., директори закладів загальної середньої освіти району.

 

      Розглядалися організаційні питання діяльності навчальних закладів, зміцнення їх навчально-матеріальної бази, фінансування та господарської діяльності закладів у 2018 році, організації дитячого харчування, перспективи створення опорних шкіл.

 

   Обговорені перспективи впровадження енергозберігаючих технологій, облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

     До відома учасників колегії доведені окремі нормативно-правові документи, листи, повідомлення.

 

З обговорених питань прийняті відповідні рішення та дані доручення керівникам закладів загальної середньої освіти.

 

Категорія: Новини освіти |