Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 3 » Ювілей Жданівської школи
Ювілей Жданівської школи

17 жовтня 2015 року Жданівська ЗШ І-ІІІ ступенів гостинно розчинила свої двері та запросила всіх своїх учнів, випускників та друзів на святкування 110-річного ювілею.

 

 

 

На святі присутні почули багато гарних віршів про школу. Пролунали пісні у виконанні учнів та учителів школи, учасників художньої самодіяльності с.Березоточа, народного хорового колективу «Явір» Жданівського СБК. Був і танець у виконанні учасників танцювального гуртка Жданівської загальноосвітньої школи.

Пролунав на святі і шкільний дзвоник, який подали випускник 1957 року Валерій Демченко та учениця 5 класу Анастасія Матяр.

Добрими словами згадали ветеранів педагогічної праці, що працювали у Жданівській школі – Миколу Бондаренка, Галину Галич, Лідію Галич, Віру Рибчик, Галину Лисенко, Олександра Бондаренка.

Останні двадцять років школою керує досвідчений педагог і умілий директор Іванна Демченко. Це завдяки її терпінню і старанням школа змінюється. Кредо її життя: «Перетворити мрію в реальність».

Серед багатьох випускників школи є ті, хто відстоював і продовжує захищати цілісність та суверенітет нашої держави на Сході України, це мешканці нашого села Сергій Манойленко, Антон Прокопчук, Валентин Кравченко, Олексій Скирда, Дмитро Манойленко та Юрій Дзина.

З вітальними словами до присутніх зверталися: сільський голова Жданівської сільської ради Володимир Заліський, заслужений журналіст України Валерій Демченко, колишній Голова Вищого господарського суду України Сергій Демченко, член національної спілки письменників Юлія Манойленко.

Голова Лубенської районної ради Олександр Темченко теж є випускником Жданівської школи. Він привітав присутніх з ювілеєм, вручив директору школи І. Демченко Почесну грамоту Лубенської районної ради та від своєї сім’ї подарував школі сучасний телевізор.

Начальник відділу освіти Лубенської РДА Юлія Білокінь у своєму виступі високо оцінила діяльність Жданівської школи та вручила грамоти відділу освіти заступнику директора Наталії Меліховій, учителю Сергію Манойленку та робітнику Сергію Нагорному.

Цього дня на фасаді школи було відкрито пам’ятну дошку Степану Червоненку, радянському дипломату, кавалеру багатьох орденів. Право відкрити дошку було надано випускнику 1966 року Володимиру Нагорному, за ініціативи та кошти якого вона була виготовлена. Він передав до музейної кімнати особисті речі та матеріали про С.Червоненка.

Підготовка і проведення урочистостей були б неможливі без допомоги, яку надали випускники школи Віктор Мазнюк, Тетяна Шиманська, та землекористувачі, які постійно допомагають школі СФГ «Род» (голова С.Темченко), ТОВ «Баришівська зернова компанія» (регіональний директор В.Стасовський), СФГ «Злагода-2» (голова А.Бовкун). Це завдяки зусиллям всіх небайдужих, громаді села та трудовому колективу, школа, як і 110 років тому, була і залишається окрасою села. 

Категорія: Новини освіти |