Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 20 » Інструктивно-методична нарада заступників директорів ЗНЗ
Інструктивно-методична нарада заступників директорів ЗНЗ

 20 квітня 2016 року відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів ЗНЗ, на якій було розглянуто такі питання:

1.     Методичні рекомендації щодо проведення ДПА  у 2015-2016 навчальному році.

2.     Про результати проведення олімпіади у початковій школі та районного фестивалю «Подаруй життя сміттю».

Директор Лубенського районного методичного центру Шевченко Л.П. ознайомила присутніх із вимогами щодо проведення ДПА, які вміщені у наказі МОН №94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році» та в листі Департаменту освіти і науки №606 від 15.04.2016 «Методичні рекомендації щодо проведення ДПА в 2015/2016 н.р.». Особлива увага була приділення новим вимогам та відмінностям в організації та проведенні ДПА у порівнянні із минулим роком з окремих предметів. Також мова йшла про підсумки олімпіади у початковій школі з української та англійської мови.

Кравченко Л.Г., методист РМЦ зробила аналіз вперше проведеного в районі фестивалю «Подаруй життя сміттю». 16 команд району стали справжніми дослідниками. 86 дітей віком від 7 до 9 років поділилися знаннями з іншими, показали, що  встигли вивчити з даної теми та презентували свій проект із використанням конструктора LEGO. У своєму виступі Кравченко Л.Г. наголосила, що LEGO Education – це акредитовані МОНУ міжнародні інноваційні програми з фізики, математики, інформатики (програмування), технологій з використанням групових та ігрових форм навчання; це понад 300 годин унікальних занять для дітей віком від 2 до 18 років. 

         Заступники директорів ЗНЗ отримали завдання щодо проведення роботи із замовлення підручників для 8 класу на 2016/2017 н.р.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |