Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 16 » Готуємося до ЗНО – 2018
Готуємося до ЗНО – 2018

    12 січня 2018 році на базі опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» відбулися вебінари «Ефективна підготовка до ЗНО» для вчителів української мови і літератури, математики, історії Лубенського району за участю методистів Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Коваленко О.П., методиста української мови та літератури, Яловця Є.О., методиста математики, Міщенко І.О., методиста історії.

    У ході вебінарів учителі отримали рекомендації щодо підготовки до складання тестів, детально обговорили основні типи завдань. Наголошувалося на системній роботі із підготовки учнів до ЗНО – 2018.

Методистами Лубенського районного методичного центру Пилипенко А.В. та Яловець В.Ю. проаналізовано причини негативних результатів та розроблено шляхи усунення недоліків підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

       На засіданнях методичних об’єднань також обговорилися питання участі у всеукраїнських конкурсах з навчальних предметів, використання безкоштовних сервісів для підготовки до виконання завдань ЗНО.

   Адміністрація опорного закладу створила всі умови для організованої роботи вчителів району.

Категорія: Новини освіти |