Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 4 » Екологічне виховання дітей дошкільного віку
Екологічне виховання дітей дошкільного віку

    1 грудня 2017 року на базі Новооріхівського дошкільного навчального закладу «Вогник» проведено районний семінар для керівників закладів дошкільної освіти з теми «Екологічне виховання дітей дошкільного віку».

  У роботі семінару взяли участь методист Лубенського районного методичного центру Л.С.Гайдай, сільський голова Новооріхівської сільської ради С.М.Ігнатенко, керівники закладів дошкільної освіти та вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти району.

 

   Завідувач Новооріхівського дошкільного навчального закладу «Вогник» презентувала роботу закладу з даного питання.

     Вихователь Новооріхівського дошкільного навчального закладу «Вогник» Л.Ю.Бойко провела комплексне заняття у старшій групі: «Бережімо та заощаджуємо природні ресурси».

 

  Проведені майстер-класи вихователями Н.О. Шаровою та А.В.Бойко «Малюнки на піску», «Плюси і мінуси» продемонстрували особливості навчання дітей раціональному використанню природних ресурсів.

  Вихователь старшої групи В.В.Бирюк провела заняття з елементами тренінгу «Аплікуємо чарівним бісером», під час якого присутні навчилися зображувати пори року за допомогою бісеру та природного матеріалу.

  На завершення роботи психолог Новооріхівського закладу загальної середньої освіти С.І.Мартосенко провела релаксаційну вправу: «Очищення від тривог».

   Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Учасники взяли для себе багато нового, мали багато позитивних вражень.

Категорія: Новини освіти |