Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 11 » Джура-2016
Джура-2016

7 серпня 2016 року в центральній частині чорноморського міста Одеса відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу гри «Джура-2016: Хаджибеївська Січ». Захід проводиться у період з 06 по 26 серпня 2016 року на базі «Українського дитячого центру «Молода гвардія» в рамках тематичної зміни «Ми – Українці».

Честь представляти Полтавську область на ІІІ фінальному етапі надано рою «Удайські козаки» Калайдинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д.Рубцова. Велику організаційну роботу з підготовки до виступу нашої команди у всеукраїнському заході провели Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, педагогічний колектив Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Лубенська районна державна адміністрація, Лубенська районна рада, відділ освіти Лубенської РДА, колектив Калайдинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д.Рубцова.

На початку дійства учасники гри з 24 областей України і м.Києва з «Українського дитячого центру «Молода гвардія» прибули до Соборної площі в центрі Одеси. Під бій соборних дзвонів юні джури України здійснили шикування та вирушили урочистою ходою центральними вулицями міста до площі  Одеського морського вокзалу, де відбулося відкриття ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В урочистостях взяли участь заступник міністра освіти і науки України П.К.Хобзей, представники Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та міських рад та силових структур Одеської області.

Делегацію Полтавської області очолила директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації О.В.Харченко, яка звернулася з вітальною промовою до учасників ІІІ Всеукраїнського етапу гри, та за існуючою традицією, передала як естафету від Полтавщини фігуру «Котигорошка» – символ Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») –представникам Одеської обласної державної адміністрації. Завершилося дійство урочистим парадом 25 роїв – переможців обласних етапів гри.

 

 

Категорія: Новини освіти |