Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Дотик до прекрасного і вічного
Дотик до прекрасного і вічного

      Позашкільники – народ невгамовний, з різнобічними інтересами, та всіх єднає потяг до пізнання нового. З1 жовтня дружна родина Козельщинського БДЮТ – директор закладу, методисти, начальник відділу  соціального захисту населення, керівники гуртків, вихованці та їх батьки – завітала на Лубенщину. Незважаючи на далеку дорогу, похмуру погоду, зустріч  виявилася напрочуд теплою і захоплюючою. 

Цікавим було спілкування однодумців. В.В.Моша, директор Лубенського РЦДЮТ, ознайомила  колег з роботою свого закладу, презентувала кращі здобутки педагогічного і дитячого колективів.  Доторкнулись гості і до невичерпних джерел Симоненкового безсмерття, відвідавши літературний музей поета у Тарандинцівській школі, де кожна річ, кожен експонат дихає енергетикою пам’яті  «витязя української поезії». Затамувавши подих слухали і дорослі, і діти розповідь керівника музею Яценко С.Б. про нелегке життя поета, про його творчість, що полинула у вічність рожевими лебедями. А живий голос В.Симоненка проник у душу кожного, сколихнувши, найпотаємніші струни:

Сьогодні усе для тебе —

Озера, гаї, степи.

І жити спішити треба,

Кохати спішити треба —

Гляди ж не проспи!

     Позашкільники вміють любити життя, насолоджуватись його дивовижним різноманіттям. Щедро поділилися з гостями барвами свого веселкового світосприйняття вихованці і керівники гуртків «Народні ремесла» (керівник Горбенко О.М.), «Юні етнографи» (керівник П’яташ В.С) Лубенського РЦДЮТ, що діють на базі Тарандинцівської ЗШ.

   Ось такі подорожі, спілкування з однодумцями, дотик до прекрасного і вічного й стимулюють кожного на досягнення нових висот!

Категорія: Новини освіти |