Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 4 » День Знань – це всенародне свято.
День Знань – це всенародне свято.

     День Знань – це всенародне свято, адже його люблять всі жителі країни. Це – наступний крок у майбутнє.Під гучні оплески учнів, учителів, батьків та великої шкільної родини на свято зайшли першокласники (а їх в цьому році аж 18) разом із класним керівником Тетяною Петрівною Симончук. І ось звучить гімн, вносять державний прапор України учні 9 класу.

  Із вітальними словами до учнів школи звернулася директор Юлія Олександрівна Рак, яка сказала: «Цей День завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

  Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які навчатимуться у Новій українській школі.

  Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким незабаром доведеться обирати майбутню професію. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

   Педагоги, вчителі – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить рівень знань наших школярів.

  Я бажаю вам, колеги, оптимізму та здоров'я, всім батькам - мудрості та терпіння, учням школи - глибоких знань, наполегливо опановувати основи наук, відчувати радість пізнання, бути справжніми друзями. Нехай цей святковий день стане для всіх нас точкою до підкорення нових вершин!».

   До привітальних слів приєдналися: сільський голова Надія Володимирівна Білокур, Настоятель Свято – Покровської церкви с. Березоточа отець Роман, котрий благословив всю шкільну родину.

  Подарунки для навчального закладу презентували: директор філії ДП «Укрліктрави» Анатолій Адамович Остапчук, директор Дослідної станції лікарських рослин Олексій Васильович Устименко.

  Про свої маленькі плани на майбутнє розповіли учні 1 класу, а старшокласники, у свою чергу подарували подарунок для малечі та закликали НУШівців бути гарною зміною для них.

  Закінчилося свято першим дзвінком, який подали –учень 11 класу Михайленко Олександр та першокласниця – Спіркіна Таміла.

Категорія: Новини освіти |