Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 11 » Безпека дітей в наших руках
Безпека дітей в наших руках

 Формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів повинно починатися з раннього віку. Для цього проводяться «Тижні безпеки» для малечі.

      З 04.04.2016 по 08.04.2016 у Войнихівському дошкільному навчальному закладі «Струмочок» пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». Головною метою проведення якого є: поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в дошкільному закладі з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільного закладу з питань захисту і дій в умовах НС.

     Для цього щоденно проводились спостереження, дидактичні ігри, бесіди, заняття, обговорення ситуацій,  ігри-драматизації, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги, дослідницька та практичні діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини.

        06.04.2016  до дошкільного закладу завітав Полтавський ляльковий театр «Рукавичка» з виставою «Лісова братва» на тематику ОБЖД. Діти не тільки з великою цікавістю спостерігали виставу, але й активно приймали участь повторюючи всі дії за героями казки.

       07.04.2016,  діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через проведення спортивного свята розваги  для дітей усіх груп «Киця Мура чекає гостей» діти з задоволенням  відгадували загадки, вирішували складні ситуації, приймали участь в естафетах. На свято завітали провідний інспектор Лубенського РВ ГУ ДСНС України у Полтавській області капітан служби цивільного захисту Бугунаєв  А.О., та начальник ГДРП ДПРЧ – 18 (м. Лубни) ДПРЗ  - 3 ГУДСНС України в Полтавській області капітан служби цивільного захисту Хованський К.В., які були обраними в журі. Під час свята було використано багато різних ситуацій як дорожньо-транспортних так і поводження з вогнем та електроприладами. До дітей на свято завітали гості а саме: автоінспектор (вихователь Бондаренко Н.В.), світлофор (помічник вихователя Назаренко Н.І), баба Яга  (кухар Каюн О.О.), Карлсон  (машиніст з прання білизни Солод Т.О.), Киця Мура (вихователь Макаренко Н.І.), ведуча - вихователь Катрич Ю.В., музичний керівник Коваль Т.В. Діти були задоволені активно приймали участь у естафетах та конкурсах, а по закінченню свята члени журі вручили дітям медалі та призи .

Саме так закінчився «Тиждень безпеки життєдіяльності» в  нашому дошкільному закладі.  Діти, які в ньому приймали участь отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні, що для них було дуже цікавим. Всі залишилися щасливими та задоволеними.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена "Тижнем безпеки", а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні, обов’язково знадобляться їм в майбутньому.                                              

                                           

  Завідувач дошкільного

                                            навчального закладу

                                           О.С.Кучеренко

 

 

 

 

Категорія: Новини освіти |