Вітаю Вас, Гість
Загальноосвітні навчальні заклади
 

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Телефон

Електронна адреса та сайт

Поштова адреса

1

Березотіцька ЗШ І-ІІІ ст.

Рак Юлія Олександрівна

05361-90640

berezoto4a@meta.ua

berezotocha.ucoz.ua

с.Березоточа, вул.Покровська, 106А

2

Вовчицький ліцей

Костюк Володимир Вікторович

05361-91159

vovchyk.licey@gmail.com

vovchyklicey.klasna.com

с.Вовчик, вул.Іларіона Сухомлина, 32

3

Духівська ЗШ І-ІІІ ст.

Хороняк Лідія Василівна

05361-94171

duchove@meta.ua

duxova.at.ua

с.Духове, вул.Центральна, 38а

4

Жданівська ЗШ І-ІІІ ст.

Демченко Іванна Володимирівна

05361-93740

zhdanyschool@yandex.ua

zhdanyschool.ucoz.ru

с.Ждани, вул.Центральна, 1Б

5

Ісківська ЗШ І-ІІІ ст.

Ауніна Оксана Василівна

05361-94240

iskovsk@ukr.net

iskivschool.jimdo.com

с.Ісківці, вул.Центральна, 64-В

6

Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ст.

Мисник Сергій Іванович

05361-93140

kalajdynci@ukr.net

kalajdynci.pl.ua

с.Калайдинці, вул.Рубцова, 57

7

Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ст.

Магура Оксана Олександрівна

05361-91336

novoor@ukr.net

novaor.ucoz.ru

с.Новооріхівка, вул.Леонтовича, 16

8

Снітинська ЗШ І-ІІІ ст.

Горбик Ніна Василівна

05361-93340

snitunscka@yandex.ua

snitunscka.ucoz.ua

с.Снітин, вул.Шкільна, 3

9

Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ст.

Кадука Микола Миколайович

05361-96140

tarandinci@email.ua

tarandinci.ucoz.ru

с.Тарандинці, вул.Центральна, 52

10

Хорошківська ЗШ І-ІІІ ст.

Руденко Наталія Іванівна

05361-97640

horoshkivska@ukr.net

shkolahoroshky.at.ua

с.Хорошки, вул.Миру, 23

Дошкільні навчальні заклади
 

Назва закладу

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Поштова адреса

Адреса сайту

1

Березотіцький дошкільний навчальний заклад "Берізка”

Даниленко Світлана Анатоліївна

с.Березоточа,  вул.Покровська, 108-А

 

2

Бієвецький  дошкільний навчальний заклад "Колосок”

Куляба Ніна Михайлівна

с.Біївці, вул.Шевченка, 87

 

3

Вовчицький дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок”

Шапошник Лариса Миколаївна

с.Вовчик вул.Івана Саєнка, 26

 

4

Духівський дошкільний навчальний заклад „Барвінок”

Слюсар Оксана Миколаївна

с.Духове, вул.Академіка Кононенка, 29

http://108072.wixsite.com/dnzduhove

 

5

Жданівський дошкільний навчальний заклад „Пролісок”

Пархоменко Ніна Дмитрівна

с.Ждани, вул.Центральна, 1-А

 

6

Ісковецький дошкільний навчальний заклад "Золота рибка”

Романюта Катерина Петрівна

с.Ісківці, вул.Центральна, 64-б

http://iskdnz.jimdo.com/

 

7

Калайдинцівський дошкільний навчальний заклад "Віночок”

Мартюк Тетяна Іванівна

с.Калайдинці, вул.Рубцова,57

https://sites.google.com/site/kalajdincivskijdnzvinocok/katalog

 

8

Новооріхівський дошкільний навчальний заклад "Вогник”

Артемова Лариса Павлівна

с.Новооріхівка, вул.Котовського, 8

http://novoorihivka-dnz.edu.poltava.ua/

 

9

Окіпський дошкільний навчальний заклад «Малятко»

Сидоренко Наталія Іванівна

с.Окіп, вул.Партизанська, 70

 

10

Снітинський дошкільний навчальний заклад „Пролісок”

Василенко Галина Михайлівна

с.Снітин, вул.Шкільна, 3

 

11

Тарандинцівський дошкільний навчальний заклад "Ромашка”

Петрусенко Наталія Миколаївна

с.Тарандинці, вул.Центральна, 46

 

12

Хорошківський дошкільний навчальний заклад "Сніжинка”

Куліш Марія Адамівна

с.Хорошки, вул.Шевченка

http://dnz-sniginka.webnode.com.ua/

 

Позашкільний навчальний заклад
 
Сайт Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості
 
 
Переглянути список навчальних закладів включно із закладами, які увійшли у комунальну власність Засульської ОТГ можна за цим посиланням